VHS Hell Live w Kinie Żeglarz

karnet na dwa seanse – 25 zł
wejściówka na jeden seans – 14 zł

Plan na pierwszy lipcowy weekend? Plaża, morskie fale, flippery, cymbergaj, piwko i dwa VHS-owe filmy w kinie Żeglarz w Jastarni. Tak jest, VHS HELL wraca z pierwszym pokazem po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią! Co więcej, będzie to pokaz z cyklu VHS HELL LIVE, podczas którego ścieżki dialogowe (i nie tylko) filmu będą improwizowane na żywo przez lektorów!
godz. 19.00
The Order of the Black Eagle, reż. Worth Keeter, 1987, 93 min.
Legenda głosi, że gdy ktoś spytał reżysera Wortha Keetera, w jakim gatunku chce utrzymać swój najnowszy film, ten odpowiedział po prostu: „tak”. W rezultacie „The Order of the Black Eagle” łączy szpiegowską fabułę z westernem, kinem science fiction, filmem akcji i produkcją o nazistach. A czy wspomniałem już, że jest tu też pawian w smokingu, który potrafi latać samolotem i sterować czołgiem?
„The Order of the Black Eagle” wygląda jak parodia nakręcona przez szaleńca, ale powstało ponoć na poważnie. Głównym bohaterem jest Duncan Jax – agent w typie Jamesa Bonda – który musi powstrzymać neonazistów przed przebudzeniem uśpionego w komorze kriogenicznej… Adolfa Hitlera. Jeśli powyższe argumenty nie są wystarczającą rekomendacją (a są) to dodajmy jeszcze, że reżyser Worth Keeter odpowiada także za reżyserię wielu odcinków „Power Rangers”.
Lektor: Mateusz Gołębiowski.
godz. 21.30
Zjadacz węży II: Odwet żołnierza, reż. George Erschbamer, 1989, 93 min.
Był żołnierzem. I to dobrym żołnierzem. Jedynym jego błędem była chęć złapania zabójców swojej rodziny. Wyjęty spod prawa, zamknięty w szpitalu psychiatrycznym sam stał się myśliwym, łowcą narkotykowych bossów i… zjadaczem węży!
No dobra, „Zjadacz węży 2” to może nie „Renegat”, ale na czas seansu można o tym zapomnieć, bo w główną rolę wciela się tu Lorenzo Lamas, czyli ostatni aktor na listach wszystkich producentów, którym wcześniej odmówili już nie tylko Schwarzenegger i Stallone, ale też Lundgren, Van Damme, Norris i Seagal. W drugim filmie z serii, Lamas robi to, co potrafi najlepiej – kopie, bije, strzela i udaje, że jest aktorem. W efekcie zapewnia znakomitą rozrywkę wszystkim tym, którzy byli na tyle przewidujący, żeby zabrać ze sobą na seans odpowiednie ilości alkoholu.
Lektor: Piotr Czeszewski.
Bilety do nabycia bezpośrednio przed seansem lub online:
https://bit.ly/2TSKZWA
(wejściówka na pokaz pojedynczy: 14 zł, na dwa filmy: 25 zł)
Cały dochód z pokazu zostanie przekazany na utrzymanie Kina Żeglarz.
vhshell

Data

lip 03 2021
Zakończone

Czas

19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk "Akceptuj" lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies.