„Niebieska łódka” z Jastarni | spotkanie autorskie z Lucyną Leśniowską

🌅 Spacery nad zatoką, brzmienie gitary w gwieździstą noc, kolorowe kutry mieniące się w bałtyckiej wodzie i godziny spędzone na desce, gdy tylko wiatr zmierzwi włosy. Znane uliczki, ulubione knajpki i jastarnickie uroki. To wszystko znajdziemy w powieści pt. „Niebieska łódka”.

Lucyna Leśniowska wkomponowała historię nastolatków – Julii, Zygiego i ich kompanów w życie Jastarni, jaką znamy. W książce znajdziemy i „Kantynę” i „Marsz śledzia” i nawet kino „Żeglarz” z autentycznymi postaciami. Fikcyjna opowieść zatapia się w realnej magii naszego ukochanego Półwyspu.🌊

Skąd ten pomysł? Jak przelać na papier miłość do Helu? Co stanowiło inspirację dla poszczególnych historii i jak potoczą się losy tych, których młodzieńcze serca drżą na swój widok? I w końcu – dokąd płynie tytułowa „Niebieska łódka” i za co kochamy Jastarnię?

Wraz z Wydawnictwem Marpress zapraszamy na spotkanie autorskie z Lucyną Leśniowską – mieszkanką Śląska, zauroczoną polskim Wybrzeżem.

❗WSTĘP WOLNY❗

Data

sie 14 2022
Zakończone

Czas

17:00

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk "Akceptuj" lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies.