CIAŁO – WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII MONIKI RUCIŃSKIEJ | wstęp wolny

Wernisaż wystawy fotografii Moniki Rucińskiej z serii „CIAŁO” i rysowanie aktu z Klubem Ciałko w Żeglarzu

✨ Dziesiątki nagich kobiet – starszych i młodszych, większych i mniejszych, blondynek, brunetek, siwych, o oczach niebieskich, brązowych, czarnych i zielonych. Wszystkie piękne. Wszystkie w jedności z nadmorską naturą. To właśnie uchwyciła, łapiąc w kadrze każdą porę roku, trójmiejska fotografka – Monika Rucińska.

🐚 Projekt „CIAŁO” to dokładnie to, co jako trzy pokolenia kobiet z Żeglarza cenimy najbardziej ¬– niezależność, bliskość i naturalność. Wystawa ma na celu ukazanie ciała jako elementu natury, odartego z uprzedmiotowienia, z instrumentalnego traktowania i z seksualizacji. Tylko wolność. 🌊

Na wernisaż z lampką wina zapraszamy 30 lipca w sobotę o 21:00. 📸

Ale! To nie koniec atrakcji na uświetnienie wieczoru. By poczuć sensualność, dać się ponieść artystycznej wolności i spróbować własnych sił w twórczej ekspresji, zapraszamy Was wraz z trójmiejskim Klubem Ciałko na doświadczenie, którego nigdzie indziej na Półwyspie Helskim nie uświadczycie – będziemy rysować AKT 🔥 Naszą modelką będzie jedna z uczestniczek projektu „CIAŁO”

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ODNOŚNIE RYSOWANIA AKTÓW W OSOBNYM WYDARZENIU – CIAŁ(k)O 🙂

Data

lip 30 2022
Zakończone

Czas

21:00

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk "Akceptuj" lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies.