CIAŁ(k)O – RYSOWANIE AKTÓW W ŻEGLARZU :)

By poczuć sensualność, dać się ponieść artystycznej wolności i spróbować własnych sił w twórczej ekspresji, zapraszamy Was wraz z trójmiejskim Klubem Ciałko na doświadczenie, którego nigdzie indziej na Półwyspie Helskim nie uświadczycie – będziemy rysować AKT

Naszą modelką będzie jedna z uczestniczek projektu „CIAŁO”.

Każdy dostanie materiały – podkładkę, ołówki, papier. Nieważne, czy jesteście wybitnymi artystami czy ostatni raz tworzyliście w zerówce.
Rysować może każdy. Zatopieni w skupieniu, spoglądając na modelkę pod ekranem, spróbujemy oddać to, co widzimy i co czujemy, bez oceniania się, bez porównywania, z czystą zabawą i pełnym szacunkiem. Chodźcie spróbować czegoś nowego! To magiczne doświadczenie.

Ciało to żywy organizm, fascynująca machina, miejsce kumulacji tak wielu procesów, dom. Każdy z nas definiuje je inaczej, każdy dostrzega w nim coś innego. Tego dnia w Jastarni spotkamy się by dostrzec kilka zaokrągleń, słonecznych piegów, a może i nawet nieco zabawnych śladów zostawionych przez słonce, po ostatnim opalaniu na plaży:) (Niech pierwszy posypie nam głowy piaskiem ten, któremu nigdy nie zdarzyło się przysnąć i dać odcisnąc koślawych buziaków słońca gdzieś na ręce, nodze czy brzuchu).

Tego dnia zapraszamy również od godziny 21 na wernisaż wystawy fotografii Moniki Rucińskiej z serii „CIAŁO”:)

Projekt „CIAŁO” to dokładnie to, co jako trzy pokolenia kobiet z Żeglarza cenimy najbardziej – niezależność, bliskość i naturalność. Wystawa ma na celu ukazanie ciała jako elementu natury, odartego z uprzedmiotowienia, z instrumentalnego traktowania i z seksualizacji. Tylko wolność.

Bez ocen i korekt, na luzie, przy miłej muzyce.
18 + / 30 ZŁ
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

BILETY DO NABYCIA W KASIE LUB NA BILETY24.PL- Śmiało! Przypływajcie 🙂

Data

lip 30 2022
Zakończone

Czas

21:00

Więcej informacji

KUP BILET
KUP BILET

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk "Akceptuj" lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies.