„Latem w Jastarni” | spotkanie autorskie

 

Jak wyglądała Jastarnia w latach 40., 50., 60. XX wieku? Jak bawili się wtedy miejscowi, jak wczasowicze? Gdzie się chodziło, a gdzie wypadało bywać? Do czego tańczono? Gdzie spędzano gwieździste noce i co sprawiało wtedy radość?
W podróż po uliczkach Jastarni sprzed pół wieku, pachnącej dymem wędzonych ryb i nadmorskim wiatrem, skąpanej w młodzieńczym śmiechu i żywym bigbicie porwie nas Jacek Krenz – autor pięknie wydanej przez Wydawnictwo Region książki „Latem w Jastarni”.
Kino Żeglarz i Wydawnictwo Region zapraszają serdecznie na spotkanie autorskie i oddanie się wspomnieniom z Jastarni, której już nie ma. A może… jeszcze gdzieś jest? Wydarzenie uświetni wernisaż wystawy akwarel spod ręki samego autora oraz tradycyjny poczęstunek kaszubski, przygotowany przez Restaurację Gryfon i samego kaszubskiego arcymistrza kulinarnego – Piotra Lisakowskiego.
 
15 sierpnia w poniedziałek
 godzina: 17:00
 
WSTĘP WOLNY

Data

sie 15 2022
Zakończone

Czas

17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk "Akceptuj" lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies.